Telecentric Lenses Suppliers - Netherlands
Also Known As: Lenses, Telecentric
IRIS offers a range of machine vision and image processing products from major manufacturers. Our expertise is the integration of all necessary vision components for a wide variety of image processing and machine vision applications.
More...
De 5 hoofdproductgroepen van Sensor Partners BV zijn: Optische sensoren, Ultrasoon sensoren, Temperatuur, infrarood sensoren, Vision en SP producten. Sensor Partners BV is een innovatieve middelgrote onderneming op het gebied van kwaliteitscontrole en technische procesbewaking. Sensortechniek kent vele toepassingen, varirend van etiketcontrole op producten, denk aan datum- en barcodecontrole, tot aan vochtmeting, niveaucontrole et cetera. Sensoren komt u dan ook vrijwel overal tegen, in een industrile omgeving bijvoorbeeld bij procescontrole en in de consumentenomgeving bijvoorbeeld bij botsbeveiliging op autos, bij automatische deuren, of bij flesseninname in de supermarkt. Kortom de sensortechniek markt is een groeiende markt die nog veel perspectief biedt.
More...
Per februari 2006 is VADENO NEDERLAND distributeur voor de merken LINOS and MICOS voor de Benelux. Beide bedrijven zijn gevestigd in Duitsland en ontwikkelen en maken optische en opto-mechanische componenten. In april 2007 is het leveringsprogramma uitgebreid met de producten van Advanced Photonix, Inc.® (ASE: API). API heeft drie productielocaties in de Verenigde Staten van Amerika. API is één van de toonaangevende bedrijven op het gebied van optoelectronische foto detectors, subsystems en systemen voor telecommunicatie netwerken, medische diagnostica, militair sensoren e.a. Achromaat, Fiber Coupler, Fiber Collimators, Conectoren vezel, Optische singel modus, Spiegelhouders, Optische houders, Optische tafels.
More...