Asphalt Sealants Suppliers - Netherlands
Also Known As: Sealants, Asphalt
Het bedrijf is opgericht in 2006 te Nijmegen en heeft daar ook zijn hoofdvestiging. De werkplaats van Asfaltbouw is gevestigd in Middelaar. Asfaltbouw is voortgekomen uit Huberts Wegenbouw. Asfaltbouw is een zelfstandig opererend bedrijf met als enig aandeelhouder de G.S. Franssen Holding B.V. Verhuur van asfaltploegen en fietspadploegen op basis van een dagtarief of uurtarief maar ook voor een langere periode is mogelijk. Bovendien staat asfaltbouw garant voor hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid. Bij asfaltbouw werken uitsluitend ervaren vakmensen zoals machinisten asfaltspreidmachine, balkmannen, asfaltafwerkers, walsmachinisten, machinisten spuitketel en asfalt uitvoerders onder leiding van deskundige hoofduitvoerders. Asfaltbouw is actief heel Zuid en Midden Nederland. Asfaltbouw is specialist in het onderhouden en aanleggen van alle soorten asfaltverhardingen. We beschikken over 20 ervaren vakmensen en al het benodigde moderne wegenbouwmaterieel.
More...
Kiwitz JAKI is een gecertificeerd applicatiebedrijf dat al sinds 1958 actief is in de Nederlandse bouwwereld. Specialismen zijn: betonrenovaties, kunststof vloeren, voegafdichtingen, spuitbeton etc.
polyurethane foam, polyurethaanschuim, coatings, sealants, adhesives, kleefstoffen, industriële isolatie, isolatie bescherming, isolatie bevestigingsmaterialen, Handi-Foam
Temmink Groep is gespecialiceerd in de aanleg van asfaltwegen, asfaltpaden, parkeerterreinen, bedrijfsterreinen.Temmink groep uit Oldenzaal in gespecialiseerd in asfaltonderhoud en asfaltreparatie. Temmink groep is tevens uw partner voor de aanleg van vloeistofdichte vloeren. Wij zijn KIWA gecertificeerd voor de aanleg van vloeistofdichte vloern incl. de verzorging van de benodigde vergunningen en verklaringen (PBV verklaring) Temmink groep is een van de weinige wegenbouwers met een professionele eigen asfaltcentrale. Deze computergestuurde centrale fabriceert alle mogelijke variaties in onderlagen, tussenlagen en deklagen. Deklagen kunnen geheel naar wens worden samengesteld, van morene steenslag tot diabas, grauwacke, basalt, karbonquartziet of porfier in alle graderingen www.temmink-groep.nl www.temmink-infra.nl
More...