Cable Assembly or Harness Test Equipment Suppliers - Netherlands
The international training specialist in Design, Manufacturing, Assembly and Repair of Printed Circuit Boards and Wire Harness Techniques. Der internationale Schulungsspezialist fur alle Verbindungstechniken der Elektronikindustrie. PIEK, de internationale trainingspecialist voor het Ontwerpen-, de Productie, Assemblage en Reparatie van PCB's en Kabel- en Bedradingstechnieken.
More...
Air-Parts B.V. handelt in: power supplies, amplifiers, oscillatoren, testapparatuur, meetapparatuur, analysers, synthesisers, microgolf componenten, photodiodes, mixers, filters, optische apparatuur, telecommunicatie, satellietcommunicatie, netkwaliteit, hoogspanning, laagspanning, infrarood, kalibratieapparatuur, sensoren, HF technologie, defensiereserveonderdelen, adapters, connectoren etc.
More...
CableCon electronics is een bedrijf dat zich richt op het assembleren van kabels op klantspecificatie. Waarbij altijd naar korte levertijden en een hoge kwaliteit gestreefd wordt. Wij richten ons op bedrijven waar relatief kleine hoeveelheden kabels maar wel veel verschillende soorten kabels nodig zijn. Dit houdt dus voor ons in: Een magazijn met zeer veel verschillende producten Zeer flexibel met het vervroegen en verlaten van afgesproken leverdata. Indien mogelijk zeer korte (binnen 24 uur) levertijden Open communicatie met de klanten Zeer lage aantallen kabels zijn ook mogelijk. Wij zien onszelf dan ook graag meer als een dienstverlenend bedrijf dan als een assemblage werkplaats (Ook al zijn we dat zeker wel).
More...
Connex Telecom is uw partner voor telecom-, data-, telematica- en installatiesystemen. Of het nu gebouwbekabeling, communicatie, telefonie of publieke netwerken betreft: Connex Telecom verzorgt het voor u. Hoogwaardige producten worden daarbij gecombineerd met eersteklas service.
More...
HTM werkt vanuit 3 business units te heten:Telecom, de verbinding met infrastructuren voor telefoon- en dataverkeerProductie, de verbinding met fabricage en assemblageProjecten en Diensten, de verbinding met beveiliging, voicelogging en voertuiginbouw.
More...